1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk yıldızı siz ekleyin)
Loading...

Ameliyatsız yüz gençleştirme ile yeni bir sen

Sağlıklı Bilgiler

Geçen yılların yüzünüzde bıraktığı etkileri ortadan kaldırmak gelişen teknoloji ve başarılı uygulamalarla çok daha kolay. Sadece kırışık yüzlere uygulanmayan ameliyatsız yüz gençleştirme gençler tarafında da tercih ediliyor. Günümüzde çokça rağbet edilen ameliyatsız yüz gençleştirme, gelişen teknikler sayesinde oldukça tatmin edici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ameliyatsız yüz gençleştirme, cerrahi operasyonlara yakın sonuçlar elde etmesinin yanında uygulanan teknik sonrası yan etkisi olmaması sebebiyle de avantaj sağlıyor. Günlük yaşama çabuk dönülmesi ve genel anesteziye ihtiyaç duyulmaması sebebiyle pek çok avantajı bulunan ameliyatsız yüz gençleştirme, uygulama bakımından da oldukça geniş tekniklere sahip.

Doğru Hasta ve Doğru Teknik

Ameliyatsız yüz gençleştirmede en iyi sonucu almak için doğru hasta ve doğru teknik altın kural niteliğindedir. Uygulama süreci çok kısa olan bu yöntemler yoğun iş temponuzda dahi öğlen arasında kolaylıkla uygulanabilmektedir. Alın bölgesi, üst yanak, göz altı torbaları, burun ve dudak kenarı çizgilerinden ameliyatsız yüz gençleştirme teknikleriyle kolayca kurtulabilirsiniz. Ameliyatsız yüz gençleştirmede seans sayıları ve seans araları uygulanacak tekniğe göre farklılık gösterse de uygulama sürelerinin kısa olması sebebiyle ameliyata oranla büyük avantaj elde edilir.

Dolgu Uygulamaları ile Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

Dolgu yüzün bir çok bölgesine uygulanabilir. Bu teknik sadece yüzünüzdeki istenilen bölgeleri doldurmaz. Doğru noktalara uygulanarak yüzünüzün gerilmesine de yardımcı olurken daha estetik bir görüntü elde etmenizi sağlar. Dolgu maddesinin içerisinde hyaluronik asit bulunur. Hyaluronik asit insan vücudu hücrelerinde doğal olarak bulunan ve cildin yaşlanmasını azaltan bir maddedir. Bunun yanında cildi nemlendirme ve su tutma özelliği de bulunan hyaluronik asit akne ve yara izlerini tedavi etmek için de kullanılabilir. İlerleyen yaşlarda ciltte meydana gelen yıpranmaları azaltmak ve yüze daha dolgun bir görünüm kazandırmak için kullanılan dolgu maddesi içeriğindeki hyaluronik asit, derinin sıkılaşmasını ve elastikiyetini kazanmasına yardımcı olur. Yüzünüzde gerçekleşen hacim kayıpları bu yöntemle giderilerek estetik açıdan güzel bir görünüm elde etmeniz sağlanır. Yüzde belirginleşen kırışıklar, göz altı torbaları, burun kenarı çizgileri, dudak kenarı çizgileri, alt çene çizgileri bu yöntemle rahatlıkla giderilebilir. Uygulamanın kalıcılık süresi 6 ay – 2 yıl arası kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Estetik cerrahınızla görüşerek ameliyatsız yüz gençleştirme operasyonun yanında uygun görülen yağ alma operasyonu gibi uygulamaları da tercih ederek kombine bir operasyon da yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz doldurunuz.

Open chat
Powered by